Hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków w Pabianicach

Pabianice, ul: Torowa 25, telefon 42 213 96 00, fax 42 215 40 10

Mapa dojazdu do magazynu

 

Gazetka reklamowa

Gazetka reklamowa - test

Pobierz w formacie pdf: Gazetka reklamowa  

 

Hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Pabianicach to profesjonalne podejście do sprzedaży. Wystarczy nadmienić,

że Nasza Hurtownia jest dystrybutorem takich znanych firm jak: Werner & Merdz Delta Polska , POL-HURT. Nasza oferta to ponad 8000 tysięcy pozycji towarowych z branży chemii gospodarczej i kosmetycznej. Posiadamy własną gazetkę promocyjną dostępną na miejscu w siedzibie Hurtowni Chemicznej przy ulicy Torowej 25 oraz w internecie (po kliknięciu na klawisz dostępne promocje). Gazetka wychodzi regularnie co 1,5 miesiąca.
Dodatkowym atutem naszej Hurtowni jest możliwość składania zamówień poprzez przedstawicieli handlowych. Oczywiście dostępne są również tradycyjne metody składania zamówień takie jak wizyta w Naszej Hurtowni lub kontakt telefoniczny, pocztą Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź też faksem. Aby ułatwić Państwa zakupy w naszej firmie umożliwiamy nasz własny transport.
Zapraszamy w godzinach od 700 do 15 00 od poniedziałku do piątku.